Groot succes inspiratie webinar - Special guest professor dr. ir. Jan Rotmans

Op 4 juni jl. organiseerde Business Club Prins Alexander vanuit de studio in Rotterdam het inspirerende webinar Business After Corona. Leden en bestuur van het ENC waren ook uitgenodigd.

Presentator en inspirator Robert van den Bout ging samen met tafelheer professor dr. ir. Jan Rotmans in gesprek met onze leden om erachter te komen hoe zij tijdens de coronacrisis het hoofd boven water houden en zich aanpassen aan de situatie. Wordt het ooit weer ‘normaal’ en hoe ziet de post-coronawereld er uit?

Ondernemers die aan de talkshow tafel plaatsnamen waren Arno Bosman van Inquar Cityrent, Willem Groenendijk van de Rabobank, Quince Dirks van NH Hotels, Bram Marcus van Van Dam & Kruidenier Advocaten, Kees van Steensel van Van Steensel Assurantiën en Wilco Koldenhof van Muac Productions.

Webinar gemist? Kijk het dan snel terug.

BusinessClub Prins Alexander
Dinkel 5 | 3068 HB Rotterdam | T 010 421 46 13 | F 010 421 48 87 | E