Wij waren voor het eerst te gast in de lunchroom van de Leliezorggroep

In de huiselijke ambiance van Lunchroom “de Specialiteit” aan de van Moorselplaats vond onze november bijeenkomst plaats. Bij deze locatie is Buurtwerk nauw betrokken. Zowel de Leliezorgroep als Buurtwerk zijn beiden lid van onze club

Onze secretaris Rinus Huibrechtse opende deze bijeenkomst omdat voorzitter Inge verlaat was.

Na enige huishoudelijke mededelingen van Rinus, stelde hij 2 medewerkers van het door ons uitgenodigde Regionaal Bureau Zelfstandigen van de gemeente Rotterdam voor.
Op een humoristische wijze gaf accountmanager Arjan Cok een presentatie wat het Regionaal Bureau Zelfstandigen kan betekenen voor ondernemers. Arjan gaf daarbij het voorbeeld van een ondernemer die in zwaar weer dreigde te komen en daarbij de hulp in kan schakelen van het RBZ. Ook Rita de Jong van het RBZ was ter ondersteuning aanwezig.

Rinus gaf daarna het woord aan de heer Aad de Kool van de Leliezorggroep over het ontstaan van deze lunchroom waar mensen werken die een steuntje in de rug nodig hebben.

Hierna konden wij genieten van een goede maaltijd met heerlijke soep, kroketten en voortreffelijke luxe broodjes.

Spontaan opperde één van onze leden of dit het “thuishonk” voor volgend jaar kon worden.

Kortom: Het was een zeer geslaagde bijeenkomst.

BusinessClub Prins Alexander
Dinkel 5 | 3068 HB Rotterdam | T 010 421 46 13 | F 010 421 48 87 | E